Ninja Tobu

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 200,5 MB
  • Version 1.6.5
  • Dil Türkçe
  • Firma CerebralFix
IOS cihazınıza Ninja Tobu mobil oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sevimli karakter ninjayı doğru ve hızlı bir şekilde Ninja Tobu mobil oyununda yönlendirmeniz gerekiyor. IOS  cep telefonunuzda sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz Ninja Tobu aksiyon ve macera oyunu farklı bir çizgiye sahiptir. Düşmanlarınızı doğru bir şekilde yönlendirmek isterseniz cep telefonunuzun dokunma ekranından faydalanabilirsiniz. 

Ninja atlayışınızı güçlendirmek için ekranın herhangi bir yerine dokunun ve sürükleyin, ardından havaya ateş edin. Sivri uçlu olmayan herhangi bir yüzeye nişan alın ve tutkal gibi yapışmaya çalışın; tekrar gitmek ve yapışmak için hazırlanın. Çift atlama, yavaş hareket ve ekstra puan için düşmanlara çarparak ustalaşın. 

Düşmanlarınız sizi güçlendirecek unsurlardır. Oyunda daha fazla puan elde etmek ve doğru sıçrayışlar yapmak için düşmanlarınızı ezin, ,sabet alın ve ninjayı fırlatın. Yaratıcılığı ile dikkatleri üzerine toplayan Ninja Tobu mobil oyununda karakterini güçlendirmek için ödülleri toplayın, para kazanın ve diğer oyun karakterlerinin kilitlerini açın. Mobil cihazınızda yaratıcı bir mobil oyun deneyim yaşamak için Ninja Tobu'da yer alabilirsiniz. 

 

Ninja Tobu indir
DİĞER SÜRÜMLER